CSW West

Chci si vybrat

 Pro výběr konkrétního kompletu Target S3 doporučujeme následující postup:

jedna Kontaktujte nás, rádi vás nezávazně navštívíme a mzdový a personální systém Vám předvedeme při prezentaci .


dva Vybereme vám komplet na míru:

  • Target Standard –  vedení mzdové agendy pro neomezený počet firem i zaměstnanců. Je možné importovat data např. z MS Excel, využívat směnné kalendáře, hromadně počítat z těchto údajů mzdy. Program obsahuje i základní statistické výkazy, včetně např. Trexima. Výpočet a správa exekucí včetně deponování či přepočty plnění ZPS jsou v systému Target samozřejmostí. Velmi elegantně řeší i správu dokumentů daného zaměstnance. Systém je nastaven pro export mezd do Money, ale není nutné jej využít.

  • Target Advance – stejné jako Target Standard s možností napojení na docházkový systém nebo na libovolný účetní systém. Je možné v užším rozsahu využívat organizační schémata.

  • Target Professional – stejné jako Target Advance a navíc obsahuje plnou podporu pro certifikaci ISO, včetně modulů vzdělávání pro přípravu a kontrolu splnění kvalifikačních požadavků na pracovní místo.


tri  Mzdový systém je pravidelně aktualizován, aby výpočet mzdy byl vždy bezchybný. Stalo se tradicí na začátku roku uspořádat pro zákazníky jednodenní školení, kde se mzdová účetní dozví nejen novinky v legislativě, ale společně se zastavíme nad případnými problémy, se kterými jsme se v uplynulém roce setkali.

 


Kam dále?

 

<< Zpět do sekce Target

<< Zpět na úvodní stránku