CSW West

Chci se dozvědět více

target logo 

Target S3 patří mezi oblíbené personální a mzdové systémy v České republice. Tento mzdový a personální systém vyvíjí společnost M-PRO se sídlem v Mostě v rozsahu vedení personální a mzdové agendy velkých firem.

Naše společnost je plnohodnotným partnerem výrobce tohoto mzdového systému pro oblast západních a jižních Čech zejména při nasazení v malých a středních podnicích. To vše nejen v součinnosti s našimi ekonomickými systémy Money S3, Money S4 a Money S5 , ale i samostatně s napojením na jakýkoliv účetní systém nebo bez napojení.

 

Výhody pro Vás

  • data jsou bezpečně uložena v SQL databázi
  • jednoduchá obsluha systému
  • možnost napojení na docházkový systém
  • import mzdových údajů např. z Excelu
  • používání tzv. směnných kalendářů či mzdových tarifů
Zpracování mezd je proto v tomto mzdovém systému opravdu hračkou.


Mzdový software Target využívá široké spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi nejen obchodní firmy, ale i školská zařízení či orgány samosprávy. Při přechodu z jiného mzdového systému se pokusíme vám přenést co nejvíce dat, abychom proces přechodu usnadnili.

Vše při velmi dobrém poměru cena/výkon, zajištěným servisem přímo v Plzni a pravidelnou legislativní i funkční aktualizací.

Rádi vám poskytneme kontakty na zákazníky, kteří již používají Target S3 a mohou vám poskytnout reference k zmíněnému mzdovému programu. Seznam zákazníků naleznete v sekci Reference Target .

 


Kam dále?

<< Vybrat si komplet Target

<< Zpět do sekce Target

<< Zpět na úvodní stránku