CSW West

Chci se dozvědět více

 logo money s5 229x89 

Money S5 jako podnikový ekonomický informační systém je na trhu od roku 2007, jedná se tedy o technologicky výjimečný systém mezi současnými ERP systémy. Systém byl oceněn prvním místem v soutěži „Microsoft Industry Awards" v kategorii „Microsoft .NET Technology Award".
2276v0 industry awards

 


Výhody pro Vás

  • databázový stroj MS SQL Server
  • jednoduchost ovládání aplikace (přechod z Money S3 je zákazníky hodnocen jako zcela intuitivní)
  • snadná přizpůsobitelnost systému firemním procesům
  • legislativní podpora a pravidelný audit systému


Díky našim osmnáctiletým zkušenostem je Money S5 komplexním informačním systémem, pokrývajícím veškeré požadavky středních a menších společností všech zaměření. Jejich nároky jsou pochopitelně různé, a proto je Money S5 navrženo jako modulární stavebnice, kde platíte pouze za to, co skutečně využijete. Pokud vaše firma poroste, váš informační systém poroste s vámi. Money S5 lze ušít každému na míru stejně, jako se šijí kvalitní obleky. Naši vývojáři připraví funkce přesně podle vašich požadavků a při implementaci je propojí s dalšími řešeními, které ve vaší společnosti používáte. Výsledkem bude dobře padnoucí, plně funkční systém upravený podle vašich představ, zároveň ale otevřený případnému dalšímu rozšíření.

Vše při velmi dobrém poměru cena/výkon, zajištěným servisem přímo v Plzni a v celém Západočeském kraji (servisní centra Money S5 pro ostatní kraje ČR a SR najdete na stránkách www.money.cz) a pravidelnou legislativní i funkční aktualizací.

Zákazníky, kteří již používají Money S5, najdete v části Reference Money S5 .

 


Kam dále?

<< Objednat prezentaci Money S5

<< Zpět do sekce Money S5

<< Zpět na úvodní stránku