CSW West

Chci se dozvědět více

euro50

o pokladních systémech

 

Náš trh nabízí dva typy pokladen, tzv. klasické pokladny známé již z dob socialismu, nic méně dnes na zcela jiné úrovni, a pak výkonnější software pokladny na bázi PC. Sofwarová řešení je možné používat na vašich vlastních počítačích nebo specializovaných terminálech s dnes již hodně žádanými dotykovými obrazovkami.

Každé prodejní místo většinou vyžaduje pokladní zásuvku, aby bylo kam ukládát peníze, tiskárnu pro tisk paragonů, zákaznický displejváhu a v případě propracovanějších provozů i tiskárnu čárového kódu, datový terminál nebo externí pokladní klávesnici.

Dnes již není žádným komfortem propojení pokladen se skladovým hospodářstvím a účetnictvím. Výhodou je skvělý přehled o vašich prodejích, kontrola aktuálního stavu skladu a snadnější objednávání zboží u vašich dodavatelů. Z naší nabídky si můžete vybrat ekonomický systém Money S3, Money S4 nebo Money S5 .

Nasazení pokladního systému se nemusíte obávat, naše servisní středisko v Plzni je připraveno vám pomoci jak s výběrem vhodných komponent, tak s instalací a školením vašich pracovníků.

 


Kam dále?

>> Chci si vybrat pokladní systém

<< Zpět do sekce Registrační pokladny

<< Zpět na úvodní stránku